Wielrennen live op tv en livestream - Giro d'Italia, Tour de France, Mathieu van der Poel, Dylan van Baarle, Danny van Poppel, Fabio Jakobsen
Wielersport live op tv
Wielersport
Donderdag, 2. May
Wielersport
La Vuelta Femenina
Spanje
Giro d'Italia
Italië
20:30
Giro d'Italia | Ploegenpresentatie
Mannen
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke
Vrijdag, 3. May
Wielersport
La Vuelta Femenina
Spanje
15:30
Tarazona - La Laguna Negra (Heuvels) | 132 km
La Vuelta Femenina
Demi Vollering, Marianne Vos, Charlotte Kool, Riejanne Markus, Amber Kraak
Zaterdag, 4. May
Wielersport
La Vuelta Femenina
Spanje
14:30
San Esteban de Gormaz - Siguenza (Vlak) | 126 km
La Vuelta Femenina
Demi Vollering, Marianne Vos, Charlotte Kool, Riejanne Markus, Amber Kraak
Giro d'Italia
Italië
13:30
Venaria Reale - Torino (Vlak) | 136 km | 1800 m
Giro d'Italia
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke
La Classique Morbihan
Frankrijk
15:30
La Classique Morbihan | 185 km
La Classique Morbihan
Zondag, 5. May
Wielersport
UCI Mountain Bike World Cup
13:45
UCI Downhill World Cup | Fort William
WHOOP UCI Mountain Bike World Series
La Vuelta Femenina
Spanje
12:00
Madrid - Valdesqui (Berg) | 89 km
La Vuelta Femenina
Demi Vollering, Marianne Vos, Charlotte Kool, Riejanne Markus, Amber Kraak
Giro d'Italia
Italië
12:45
San Francesco al Campo - Santuario di Oropa (Heuvels) | 154 km | 2400 m
Giro d'Italia
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke
Tro-Bro Léon
Frankrijk
15:05
Tro-Bro Léon | 207 km
Tro-Bro Léon
Nils Eekhoff, Pascal Eenkhoorn, Casper Van Uden, Alexander Konijn
Elfstedenronde
België
15:45
Elfstedenronde | 193 km
Elfstedenronde
Hartthijs De Vries, Jesper Rasch, Joren Bloem, Martijn Budding, Martijn Rasenberg
Maandag, 6. May
Wielersport
Giro d'Italia
Italië
13:00
Novara - Fossano (Vlak) | 165 km | 740 m
Giro d'Italia
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke
Dinsdag, 7. May
Wielersport
Giro d'Italia
Italië
12:20
Acqui Terme - Andora (Vlak) | 187 km | 2280 m
Giro d'Italia
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke
Woensdag, 8. May
Wielersport
Giro d'Italia
Italië
12:30
Genova - Lucca (Heuvels) | 176 km | 2440 m
Giro d'Italia
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke
Tour of Hungary
Hongarije
14:50
Ronde van Hongarije | Etappe 1
Mannen
Dylan Groenewegen, Arvid De Kleijn, Cees Bol, Frank Van Den Broek, Elmar Reinders
Mathieu van der Poel: Amstel Gold Race (14.4.), Liège–Bastogne–Liège (21.4.), Olympische Spelen (24.7.)
Olav Kooij: Giro d'Italia (4.5.)
Dylan Groenewegen: Tour of Hungary (8.5.), Veenendaal Classic (18.5.), Ronde van Limburg (27.5.), Boucles de la Mayenne (23.5.), Tour de Slovenie (12.6.), Tour de France (29.6.)
Danny van Poppel: Presidential Cycling Tour of Turkey (21.4.), Giro d'Italia (4.5.), Tour de France (29.6.)
Wout Poels: Tour of the Alps (15.4.), Giro d'Italia (4.5.), Tour de France (29.6.)
Fabio Jakobsen: Presidential Cycling Tour of Turkey (21.4.), Giro d'Italia (4.5.), Tour de France (29.6.)
Dylan van Baarle: Amstel Gold Race (14.4.), Criterium du Dauphine (2.6.), Tour de France (29.6.)
Cees Bol: Tour de France (29.6.)
Huidige en komende wielerwedstrijden
3. May - 5. May
UCI Mountain Bike World Cup
Fort William
|
4. May - 26. May
Giro d'Italia
Olav Kooij, Danny Van Poppel, Fabio Jakobsen, Thymen Arensman, Tim Van Dijke, David Dekker, Roel Van Sintmaartensdijk |
4. May
La Classique Morbihan
|
5. May
Tro-Bro Léon
Nils Eekhoff, Pascal Eenkhoorn, Casper Van Uden, Alexander Konijn |
8. May - 12. May
Tour of Hungary
Dylan Groenewegen, Arvid De Kleijn, Cees Bol, Frank Van Den Broek, Elmar Reinders, Jan Maas, Martijn Tusveld |
14. May - 19. May
4 Jours de Dunkerque
Nils Eekhoff, Casper Van Uden, Enzo Leijnse, Owen Geleijn, Tim Naberman, Alexander Konijn |
18. May
Tour du Finistère
|
18. May
Veenendaal Classic
Dylan Groenewegen, Arvid De Kleijn, Elmar Reinders |
19. May
Antwerp Port Epic
|
23. May - 26. May
Boucles de la Mayenne
Dylan Groenewegen, Arvid De Kleijn, Elmar Reinders |
24. May - 27. May
Tour of Norway
|
27. May
Ronde van Limburg
Dylan Groenewegen, Elmar Reinders |
28. May
MercanTour Classic
|
31. May - 9. Jun
Vuelta a Colombia
|
1. Jun - 5. Jun
Adriatica Ionica Race
|
2. Jun - 9. Jun
Criterium du Dauphine
|
5. Jun - 9. Jun
ZLM Tour
|
7. Jun
Grosser Preis des Kantons Aargau
|
8. Jun
Dwars door het Hageland
|
9. Jun - 16. Jun
Tour de Suisse
|
12. Jun - 16. Jun
Baloise Belgium Tour
|
12. Jun - 16. Jun
Tour de Slovenie
|
13. Jun - 16. Jun
Route d'Occitanie
|
20. Jun - 23. Jun
Frans Kampioenschap
|
20. Jun - 23. Jun
Slovenian National Championships
|
20. Jun - 23. Jun
Nationale kampioenschappen Groot-Brittannië
|
23. Jun
Mountainbike: Europese Kampioenschappen
Krakow
|
29. Jun - 21. Jul
Tour de France
|
3. Aug - 11. Aug
UCI Wereldkampioenschappen Wielrennen
Glasgow
|
17. Aug - 8. Sep
Ronde van Spanje
|