Europa League Europa League
Europa Europa
Seizoen 2023/2024
| | |
21. Sep
12. May
Video hoogtepunten
Hoogtepunten: Bayer Leverkusen - West Ham United (2-0) | Europa League
12. Apr West Ham United FC
Hoogtepunten: Liverpool - Atalanta (0-3) | Europa League
12. Apr Liverpool FC
Hoogtepunten: Benfica - Marseille (2-1) | Europa League
12. Apr Sport Lisboa e Benfica
Hoogtepunten: AC Milan - AS Roma (0-1) | Europa League
12. Apr AS Roma
Hoogtepunten: Liverpool - Sparta Prague (6-1) | Europa League
15. Mar Liverpool FC
Hoogtepunten: Sparta Prague - Liverpool (1-5) | Europa League
8. Mar Liverpool FC
Hoogtepunten: Ajax - AEK Athens FC (3-1) | Europa League
15. Dec AFC Ajax
Hoogtepunten: Liverpool - LASK Linz (4-0) | Europa League
2. Dec Liverpool FC
Hoogtepunten: Marseille - Ajax (4-3) | Europa League
1. Dec AFC Ajax
Hoogtepunten: Ajax - Brighton & Hove Albion (0-2) | Europa League
10. Nov AFC Ajax
Hoogtepunten: Liverpool - Toulouse (5-1) | Europa League
10. Nov Liverpool FC
Hoogtepunten: Aris - Real Betis (0-1) | Europa League
28. Oct Real Betis BalompiƩ
Hoogtepunten: Brighton & Hove Albion - Ajax (2-0) | Europa League
27. Oct AFC Ajax
Hoogtepunten: Olympiakos Piraeus - West Ham United (2-1) | Europa League
27. Oct West Ham United FC
Hoogtepunten: Brighton & Hove Albion - Ajax (2-0) | Europa League
27. Oct Official Brighton & Hove Albion FC
Laat meer zien (+10)
Europa League
Europa League - Volgende wedstrijden live op TV
Donderdag, 2. May
21:00
Marseille Marseille
Atalanta Atalanta
21:00
AS Roma AS Roma
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Donderdag, 9. May
21:00
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
AS Roma AS Roma
Tv-gids niet beschikbaar
21:00
Atalanta Atalanta
Marseille Marseille
Tv-gids niet beschikbaar
Group A G W D V D P
1. West Ham United West Ham United 6 5 0 1 10:4 15
2. Freiburg Freiburg 6 4 0 2 17:7 12
3. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 2 1 3 11:14 7
4. Backa Topola Backa Topola 6 0 1 5 6:19 1
Group B G W D V D P
1. Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion 6 4 1 1 10:5 13
2. Marseille Marseille 6 3 2 1 14:10 11
3. Ajax Ajax 6 1 2 3 10:13 5
4. AEK Athens FC AEK Athens FC 6 1 1 4 6:12 4
Group C G W D V D P
1. Rangers Rangers 6 3 2 1 8:6 11
2. Sparta Prague Sparta Prague 6 3 1 2 9:7 10
3. Real Betis Real Betis 6 3 0 3 9:7 9
4. Aris Aris 6 1 1 4 7:13 4
Group D G W D V D P
1. Atalanta Atalanta 6 4 2 0 12:4 14
2. Sporting Sporting 6 3 2 1 10:6 11
3. Sturm Graz Sturm Graz 6 1 1 4 4:9 4
4. Rakow Rakow 6 1 1 4 3:10 4
Group E G W D V D P
1. Liverpool Liverpool 6 4 0 2 17:7 12
2. Toulouse Toulouse 6 3 2 1 8:9 11
3. St. Gilloise St. Gilloise 6 2 2 2 5:8 8
4. LASK Linz LASK Linz 6 1 0 5 6:12 3
Group F G W D V D P
1. Villarreal Villarreal 6 4 1 1 9:7 13
2. Rennes Rennes 6 4 0 2 13:6 12
3. Maccabi Haifa Maccabi Haifa 6 1 2 3 3:9 5
4. Panathinaikos Panathinaikos 6 1 1 4 7:10 4
Group G G W D V D P
1. Slavia Prague Slavia Prague 6 5 0 1 17:4 15
2. AS Roma AS Roma 6 4 1 1 12:4 13
3. Servette Geneve FC Servette Geneve FC 6 1 2 3 4:13 5
4. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 6 0 1 5 5:17 1
Group H G W D V D P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 6 0 0 19:3 18
2. Qarabag Qarabag 6 3 1 2 7:9 10
3. Molde Molde 6 2 1 3 12:12 7
4. Hacken Hacken 6 0 0 6 3:17 0
# Speler Team G
1. Pedro J. Brighton & Hove Albion
6
2. Ioannidis F. Panathinaikos
5
2. Romelu Lukaku AS Roma
5
4. Pierre-Emerick Aubameyang Marseille
5
5. Chytil M. Slavia Prague
4
6. Vincenzo Grifo Freiburg
4
6. Thijs Dallinga Toulouse
4
6. Victor Boniface Bayer Leverkusen
4
9. Eriksen K. Molde
4
9. Luis Muriel Atalanta
4
11. Michael Gregoritsch Freiburg
3
11. Viktor Gyokeres Sporting
3
11. Daniel Podence Olympiakos Piraeus
3
11. Mohamed Salah Liverpool
3
15. Akpom Ch. Ajax
3
15. Babicka S. Aris
3
15. Andrea Belotti AS Roma
3
15. Sima A. Rangers
3
15. Mbemba Ch. Marseille
3
15. Lucas Paqueta West Ham United
3