Eredivisie Eredivisie
Nederland Nederland
Seizoen 2023/2024
In Nederland live Eredivisie kijken is minimaal tot medio 2025 alleen mogelijk bij ESPN, de zender die tot eind 2020 FOX Sports heette. De mediagigant heeft in 2012 een miljard betaald voor de tv-rechten van twaalf seizoenen Nederlands voetbal.
Verschillende teams hebben in de geschiedenis van de Eredivisie succes gehad. 
De Eredivisie biedt mogelijkheden voor clubs om zich te plaatsen voor Europese competities.:
1e – Groepsfase Champions League
2e - Champions League derde kwalificatieronde van het League Path.
3e - play-offronde Europa League
4e - Conference League derde kwalificatieronde
| | |
11. Aug
29. May
Video hoogtepunten
Hoogtepunten: AZ Alkmaar - Waalwijk (3-2) | Eredivisie
15. Apr AZ Alkmaar
Hoogtepunten: Ajax - FC Twente (2-1) | Eredivisie
14. Apr FCTwenteTV
Hoogtepunten: Sittard - Feyenoord (0-1) | Eredivisie
14. Apr Feyenoord
Hoogtepunten: PSV - Vitesse (6-0) | Eredivisie
14. Apr PSV
Hoogtepunten: SC Heerenveen - Utrecht (2-3) | Eredivisie
8. Apr FC Utrecht
Hoogtepunten: Feyenoord - Ajax (6-0) | Eredivisie
7. Apr Feyenoord
Hoogtepunten: FC Twente - Sittard (2-0) | Eredivisie
7. Apr FCTwenteTV
Hoogtepunten: PSV - AZ Alkmaar (5-1) | Eredivisie
7. Apr PSV
Hoogtepunten: Feyenoord - Ajax (6-0) | Eredivisie
7. Apr AFC Ajax
Hoogtepunten: PEC Zwolle - Excelsior (2-1) | Eredivisie
6. Apr FC Utrecht
Hoogtepunten: Heracles Almelo - AZ Alkmaar (5-0) | Eredivisie
5. Apr AZ Alkmaar
Hoogtepunten: Utrecht - PEC Zwolle (5-1) | Eredivisie
4. Apr FC Utrecht
Hoogtepunten: Ajax - Go Ahead Eagles (1-1) | Eredivisie
4. Apr AFC Ajax
Hoogtepunten: Volendam - Feyenoord (0-0) | Eredivisie
4. Apr Feyenoord
Hoogtepunten: SC Heerenveen - FC Twente (3-3) | Eredivisie
4. Apr FCTwenteTV
Laat meer zien (+10)
Eredivisie
Eredivisie - Volgende wedstrijden live op TV
Vandaag, 25. Apr
18:45
SC Heerenveen SC Heerenveen
PSV PSV
21:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Feyenoord Feyenoord
Zondag, 28. Apr
12:15
PEC Zwolle PEC Zwolle
Heracles Almelo Heracles Almelo
12:15
Nijmegen Nijmegen
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
14:30
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Volendam Volendam
14:30
Waalwijk Waalwijk
Utrecht Utrecht
16:45
Vitesse Vitesse
Sittard Sittard
Vrijdag, 3. May
20:00
Sittard Sittard
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Almere City Almere City
SC Heerenveen SC Heerenveen
Zondag, 5. May
12:15
PSV PSV
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Tv-gids niet beschikbaar
12:15
Heracles Almelo Heracles Almelo
Waalwijk Waalwijk
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Utrecht Utrecht
Vitesse Vitesse
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Volendam Volendam
Ajax Ajax
Tv-gids niet beschikbaar
16:45
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
FC Twente FC Twente
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Feyenoord Feyenoord
PEC Zwolle PEC Zwolle
Tv-gids niet beschikbaar
Maandag, 6. May
20:00
Excelsior Excelsior
Nijmegen Nijmegen
Tv-gids niet beschikbaar
Zondag, 12. May
14:30
Waalwijk Waalwijk
PEC Zwolle PEC Zwolle
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Utrecht Utrecht
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
FC Twente FC Twente
Volendam Volendam
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Sittard Sittard
PSV PSV
Tv-gids niet beschikbaar
G W D V D P
1. PSV PSV 30 26 3 1 95:17 81
2. Feyenoord Feyenoord 30 22 6 2 77:23 72
3. FC Twente FC Twente 31 19 6 6 59:31 63
4. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 30 16 7 7 59:35 55
5. Ajax Ajax 31 13 10 8 65:58 49
6. Nijmegen Nijmegen 30 12 11 7 59:44 47
7. Utrecht Utrecht 30 12 9 9 43:41 45
8. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 30 11 9 10 44:39 42
9. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 30 11 7 12 45:43 40
10. SC Heerenveen SC Heerenveen 30 10 6 14 50:56 36
11. Sittard Sittard 30 9 8 13 34:52 35
12. Almere City Almere City 31 7 12 12 31:51 33
13. PEC Zwolle PEC Zwolle 30 8 8 14 40:58 32
14. Heracles Almelo Heracles Almelo 30 9 5 16 40:62 32
15. Excelsior Excelsior 31 5 11 15 46:66 26
16. Waalwijk Waalwijk 30 6 6 18 29:50 24
17. Volendam Volendam 30 4 7 19 30:74 19
18. Vitesse Vitesse 30 4 5 21 22:68 -1
# Speler Team G
1. Luuk de Jong PSV
26
2. Pavlidis E. AZ Alkmaar
26
3. Gimenez S. T. Feyenoord
21
4. Brian Brobbey Ajax
17
5. Ricky van Wolfswinkel Twente
14
6. Sem Steijn Twente
13
7. Kaj Sierhuis Sittard
12
8. Mattsson M. Nijmegen
11
9. Thomas Robinet Almere City
11
10. Lennart Thy Zwolle
11
11. Bakayoko J. PSV
10
11. Tobias Lauritsen Sparta Rotterdam
10
13. Jizz Hornkamp Heracles
10
14. Akpom Ch. Ajax
10
14. Ogawa K. Nijmegen
10
14. Pelle van Amersfoort Heerenveen
10
17. Steven Bergwijn Ajax
9
17. Yankuba Minteh Feyenoord
9
19. Dani de Wit AZ Alkmaar
9
20. Paixao I. Feyenoord
9