Keuken Kampioen Divisie Keuken Kampioen Divisie
Nederland Nederland
Seizoen 2023/2024
11. Aug
10. Jun
Video hoogtepunten
Hoogtepunten: Jong Ajax - Cambuur (2-1) | Keuken Kampioen Divisie
15. Apr AFC Ajax
Hoogtepunten: Eindhoven FC - Jong PSV (2-5) | Keuken Kampioen Divisie
14. Apr PSV
Hoogtepunten: Willem II - Jong AZ (4-1) | Keuken Kampioen Divisie
13. Apr AZ Alkmaar
Hoogtepunten: Jong AZ - FC Emmen (3-2) | Keuken Kampioen Divisie
9. Apr AZ Alkmaar
Hoogtepunten: Jong PSV - Roda (2-3) | Keuken Kampioen Divisie
2. Apr FC Utrecht
Hoogtepunten: Graafschap - Jong AZ (2-1) | Keuken Kampioen Divisie
30. Mar AZ Alkmaar
Hoogtepunten: FC Emmen - Jong Ajax (4-2) | Keuken Kampioen Divisie
30. Mar AFC Ajax
Hoogtepunten: Jong AZ - Cambuur (2-0) | Keuken Kampioen Divisie
16. Mar AZ Alkmaar
Hoogtepunten: Jong Ajax - Jong PSV (3-0) | Keuken Kampioen Divisie
16. Mar AFC Ajax
Hoogtepunten: Jong Utrecht - FC Emmen (2-3) | Keuken Kampioen Divisie
14. Mar FC Utrecht
Hoogtepunten: Jong AZ - Jong PSV (4-1) | Keuken Kampioen Divisie
9. Mar AZ Alkmaar
Hoogtepunten: Jong Ajax - Breda (0-1) | Keuken Kampioen Divisie
8. Mar AFC Ajax
Hoogtepunten: Jong Ajax - Breda (0-1) | Keuken Kampioen Divisie
8. Mar AFC Ajax
Hoogtepunten: Jong Utrecht - Helmond (0-1) | Keuken Kampioen Divisie
7. Mar FC Utrecht
Hoogtepunten: Den Haag - Jong Ajax (2-1) | Keuken Kampioen Divisie
4. Mar AFC Ajax
Laat meer zien (+10)
Keuken Kampioen Divisie
Keuken Kampioen Divisie - Volgende wedstrijden live op TV
Morgen, 26. Apr
20:00
Willem II Willem II
FC Groningen FC Groningen
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
VVV-Venlo VVV-Venlo
Den Bosch Den Bosch
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Oss Oss
Jong AZ Jong AZ
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Jong Ajax Jong Ajax
Roda Roda
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Graafschap Graafschap
Maastricht Maastricht
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Cambuur Cambuur
Dordrecht Dordrecht
Tv-gids niet beschikbaar
Zondag, 28. Apr
12:15
Eindhoven FC Eindhoven FC
Telstar Telstar
16:45
Breda Breda
Jong PSV Jong PSV
Maandag, 29. Apr
20:00
FC Emmen FC Emmen
Helmond Helmond
20:00
Jong Utrecht Jong Utrecht
Den Haag Den Haag
Vrijdag, 3. May
20:00
VVV-Venlo VVV-Venlo
Jong Ajax Jong Ajax
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Telstar Telstar
FC Groningen FC Groningen
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Roda Roda
Cambuur Cambuur
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Breda Breda
Den Haag Den Haag
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Jong PSV Jong PSV
Oss Oss
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Jong AZ Jong AZ
Maastricht Maastricht
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Helmond Helmond
Eindhoven FC Eindhoven FC
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Dordrecht Dordrecht
Willem II Willem II
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Den Bosch Den Bosch
FC Emmen FC Emmen
Tv-gids niet beschikbaar
20:00
Graafschap Graafschap
Jong Utrecht Jong Utrecht
Tv-gids niet beschikbaar
G W D V D P
1. Willem II Willem II 35 22 8 5 72:31 74
2. Roda Roda 35 20 11 4 66:31 71
3. FC Groningen FC Groningen 35 21 7 7 67:28 70
4. Dordrecht Dordrecht 35 18 12 5 69:46 66
5. Den Haag Den Haag 35 16 11 8 66:45 59
6. Graafschap Graafschap 35 18 5 12 55:48 59
7. Jong AZ Jong AZ 35 15 7 13 55:56 52
8. Breda Breda 35 14 9 12 58:53 51
9. Maastricht Maastricht 35 14 8 13 59:55 50
10. FC Emmen FC Emmen 35 14 6 15 52:58 48
11. Helmond Helmond 35 13 8 14 49:51 47
12. Cambuur Cambuur 35 13 6 16 67:68 45
13. VVV-Venlo VVV-Venlo 35 12 9 14 49:53 45
14. Jong Ajax Jong Ajax 35 10 9 16 52:62 39
15. Eindhoven FC Eindhoven FC 35 8 15 12 42:54 39
16. Jong PSV Jong PSV 35 9 7 19 56:76 34
17. Telstar Telstar 35 9 6 20 43:63 33
18. Oss Oss 35 10 2 23 29:60 32
19. Den Bosch Den Bosch 35 7 9 19 34:62 30
20. Jong Utrecht Jong Utrecht 35 5 9 21 29:69 24
# Speler Team G
1. Martijn Kaars Helmond
21
2. Henk Veerman Den Haag
20
3. Milan Smit Cambuur
18
4. Romano Postema Groningen
18
5. Jeredy Hilterman Willem II
16
6. Kacper Kostorz Den Bosch
15
7. Dailon Rocha Livramento Maastricht
14
8. Mathis Suray Dordrecht
13
9. Walid Ould Chikh Roda
12
10. Pena-Zauner E. Roda
12
10. Ernest Poku Jong AZ
12
12. Zakaria Eddahchouri Telstar
12
13. Dominik Janosek Breda
11
14. Jort Van der Sande Den Haag
11
15. Thijs Oosting Willem II
11
16. Kokcu O. Eindhoven FC
11
17. Bokila J. Willem II
11
18. Ilias Sebaoui Dordrecht
10
19. Jayden Addai Jong AZ
10
20. Kriwak R. Dordrecht
10