Tweede Divisie Tweede Divisie
Nederland Nederland
Seizoen 2023/2025
| |
19. Aug
14. Jun
Tweede Divisie
Tweede Divisie - Volgende wedstrijden live op TV
Zaterdag, 4. May
13:30
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
AFC AFC
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Katwijk Katwijk
Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Spakenburg Spakenburg
Quick Boys Quick Boys
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Noordwijk Noordwijk
ADO 20 Heemskerk ADO 20 Heemskerk
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Lisse Lisse
Scheveningen Scheveningen
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
HHC HHC
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
ACV Assen ACV Assen
HFC HFC
Tv-gids niet beschikbaar
15:00
Kozakken Boys Kozakken Boys
GVVV GVVV
Tv-gids niet beschikbaar
15:30
Jong Almere City Jong Almere City
De Treffers De Treffers
Tv-gids niet beschikbaar
Zaterdag, 11. May
14:30
GVVV GVVV
Spakenburg Spakenburg
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
HFC HFC
HHC HHC
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Scheveningen Scheveningen
Jong Almere City Jong Almere City
Tv-gids niet beschikbaar
15:00
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Lisse Lisse
Tv-gids niet beschikbaar
15:00
AFC AFC
ACV Assen ACV Assen
Tv-gids niet beschikbaar
15:00
ADO 20 Heemskerk ADO 20 Heemskerk
Kozakken Boys Kozakken Boys
Tv-gids niet beschikbaar
15:30
Katwijk Katwijk
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
Tv-gids niet beschikbaar
15:30
Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
Quick Boys Quick Boys
Tv-gids niet beschikbaar
18:00
De Treffers De Treffers
Noordwijk Noordwijk
Tv-gids niet beschikbaar
Zaterdag, 18. May
15:30
Quick Boys Quick Boys
GVVV GVVV
Tv-gids niet beschikbaar
15:30
Noordwijk Noordwijk
Scheveningen Scheveningen
Tv-gids niet beschikbaar
G W D V D P
1. Spakenburg Spakenburg 30 22 4 4 75:34 70
2. De Treffers De Treffers 30 20 5 5 60:36 65
3. Quick Boys Quick Boys 30 17 6 7 61:38 57
4. Katwijk Katwijk 30 17 2 11 55:41 53
5. GVVV GVVV 30 14 8 8 48:44 50
6. AFC AFC 30 13 9 8 53:44 48
7. Jong Almere City Jong Almere City 30 12 9 9 55:48 45
8. Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam 30 13 4 13 49:44 43
9. ACV Assen ACV Assen 30 13 4 13 46:48 43
10. HHC HHC 30 12 6 12 43:36 42
11. HFC HFC 30 11 9 10 48:43 42
12. ADO 20 Heemskerk ADO 20 Heemskerk 30 11 4 15 38:48 37
13. Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 30 10 6 14 41:50 36
14. Noordwijk Noordwijk 30 6 13 11 35:46 31
15. Scheveningen Scheveningen 30 6 10 14 38:56 28
16. Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 30 6 7 17 35:57 25
17. Kozakken Boys Kozakken Boys 30 4 8 18 32:55 20
18. Lisse Lisse 30 3 6 21 32:76 15
# Speler Team G
1. Ahmed El Azzouti Spakenburg
23
2. Rob van der Leij HHC
20
3. Furghill Zeldenrust Rijnsburgse Boys
15
3. Sem van Duijn Quick Boys
15
5. Tijmen Wildeboer Jong Almere City
14
6. Tim Waterink De Treffers
14
7. Nick Broekhuizen Quick Boys
13
8. Ilias Latif GVVV
13
9. Freddy Quispel ACV Assen
12
10. Mukhtar Suleiman Spakenburg
11
11. Cas Dijkstra HFC
11
12. Willem den Dekker De Treffers
11
13. Splinter De Mooij AFC
10
14. Floris van der Linden Spakenburg
10
15. Ruben Doesburg Katwijk
10
15. Justin Spies GVVV
10
17. Milan Zonneveld ADO 20 Heemskerk
10
18. Dano Lourens Jong Sparta Rotterdam
9
19. Sietse Brandsma Katwijk
9
20. Raily Ignacio Kozakken Boys
9
Zaterdag, 4. May
13:30
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
AFC AFC
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
ACV Assen ACV Assen
HFC HFC
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
HHC HHC
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Lisse Lisse
Scheveningen Scheveningen
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Noordwijk Noordwijk
ADO 20 Heemskerk ADO 20 Heemskerk
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Spakenburg Spakenburg
Quick Boys Quick Boys
Tv-gids niet beschikbaar
14:30
Katwijk Katwijk
Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
Tv-gids niet beschikbaar
15:00
Kozakken Boys Kozakken Boys
GVVV GVVV
Tv-gids niet beschikbaar
15:30
Jong Almere City Jong Almere City
De Treffers De Treffers
Tv-gids niet beschikbaar